... aneb jak to viděl soupěř

7.kolo
FbŠ Teiwaz Kelč vs. HC Jamajka Kojetín 3:1 (1:1,1:0,1:0)
Branky a asistence týmu Teiwaz: Mikel (Hloch), Dobeš (Konečný), M.Vraj (Barfus)

Jamajka přijela do Velké Bystřice hodně oslabena a měla proti Kelči jasně danou taktiku. A to když se usadila po celé utkání, ve všech pěti hráčích, na své polovině a trpělivě vyčkávala, co Kelč vymyslí. Kelčští hráči celý zápas vymýšleli jak přelstít pevnou Jamajskou obranu. Když šel na trestnou lavici Jamajský hráč, zdálo se, že by mohla být obrana Kojetína prostupnější, ale naopak. Jamajka využila zaváhání Teiwazu v rozehrávce a ujala se vedení. Poté ještě zesílel tlak Kelče na branku Kojetína a vytvářel si jednu šanci za šancí. Velké šance, které měli Kelčští hráči, nevyužili a tak muselo přijít na řadu i trochu toho štěstíčka. Po odražené střele, vyrovnal ještě v první třetině René Mikel a na začátku druhé třetiny, střelou od půlky hřiště zaskočil brankáře Kojetína Ondřej Dobeš a dostal tak Kelč do vedení. Jamajka stále neměnila svůj styl hry a zalezlá ve svém obranném pásmu vyčkávala na chybu Kelče. Kelčští hráči měli dostatek šancí zápas už dávno rozhodnout. Kojetín zkoušel chvíli hrát bez brankáře, ale Kelč zkušeně držel míček na polovině Jamajky a nepřipustil ohrožení svojí branky. Úplné uklidnění přišlo až deset sekund před koncem, když se trefil, po akci Tomáše Barfuse, který našel před brankou Marka Vraje a zvýšil tak na konečných 3:1.
bretta 20.02.2019 07:46:41
Doplněna tabulka, výsledky, statistiky...

bretta 16.02.2019 15:07:13
Borci, kdo zítra auto... Vezmu klidně já, kdo druhé?
Marcel 15.02.2019 05:46:37
2 Michal: čtu to až teď mracim se
Michal 14.02.2019 15:03:49
Ahojte, nechcete si večer někdo prijet zahrat do Morkovic? 19:30-21:00, dorazte,golmani jsou
bretta 14.02.2019 07:37:23
Družstvo FBC Droždín požádalo o sehrání 18. turnaje Olomoucké ligy mužů.
Důvodem jejich žádosti je rozhodnutí LK OLaMS ze dne 12.2.2019 o odložení turnaje.

18. turnaj Olomoucké ligy mužů se odehraje v sobotu 30.3.2019 a pořadatelem utkání je FBC Droždín.