Valid CSS!
LIGA - LITOVEL
27.04.2008
AKTUALIZOVÁNO O FOTO
Dnešním tunajem pro nás skončila naše první florbalová sezona. Nastoupili jsme do něj v improvizované sestavě s Toníkem v brance, Mirkem, Adamem a Břeťou v obraně a Vojtou, Romanem, Pajou a Bobem v útoku. Našimi soupeři byly tentokráte týmy Mohelnice a Prostějova.

Do prvního utkání jsme nastupovali s jasným cílem. Zvítězit a zachovat si tak šanci na konečné třetí místo, které bylo naším vytouženým cílem. První třetina nám ale moc nevyšla a po jejím skončení svítilo na ukazateli skóre 1:3 pro domácí. V třetině druhé jsme už ale zabrali a do poslední části se nastupovalo za nerozhodného stavu 4:4. Naše hra se ve druhé části začala zlepšovat a tohoto trendu jsme se chtěli udržet až do konce. Šance byly na obou stranách a utkání bylo velmi vyrovnané. Když v oslabení 2min před koncem oběhl bránu soupeře Mirek Polách (ml.) a "jestřábím zobákem" na své holi zasunul míček za pomalu se přesunujícího golmana, začali jsme věřit, že by to tam snad mohlo ještě jednou spadnout. Bohužel už k ničemu nedošlo a zápas tak skončil remízou 5:5.

fanoušci

Po remíze v prvním zápase jsme potřebovali (i když na to první třetina moc nevypadala) zvítězit alespoň s Prostějovem a doufat v přívětivé výsledky ostatních utkání. První třetina moc dobrá nebyla - klasicky, ale ve druhé už to opět začínalo být lepší a dostávali jsme se více k ohroření soupeřovi branky. Po Romanově brance jsme srovnali na 1:1 a tento výsledek jsme drželi a větší část závěrečné třetiny. Poté jsme ale začínali více otevírat hru s jasným cílem - vstřelit branku a zvítězit tak. To se nám ovšem stalo osudným a v 9.minutě přišel první trest a zvýšení skóre na 1:2 pro Prostějov. Pak už to byla hra vabank a nakonec jsme obdrželi ještě "dost kruté" 2 goly a prohráli tak 1:4.

Chtěl bych všem klukům moc poděkovat za celou sezonu. Myslím, že jsme si to celkem užívali a to bylo hlavním cílem! Na to se nesmí zapomínat! Jsem moc rád, že jsem jako kapitán mohl "vést" takovéhle družstvo v jeho vůbec první sezoně, ale zároveň chci říct, že pro sezonu příští tuto čest přenechám někomu jinému. Už tak dělám týmu sekretáře a vedoucího a tyto dvě funkce mi úplně stači.
Chtěl bych ještě poděkovat Terince a její mamince Evičce za celoroční poctivé fandění, fotografování a natáčení. Stejně tak i Leničce, která roli fotografky v posledních zápasech převzala, a... zkrátka všem co nám fandili!

HC Jamajka KOJETÍN vs. FbC Playmakers Prostějov "B"

Zizla 23.09.2020 13:18:14
Ok počítám ještě s Danem takže 16+2 konečná full. Večer na hale :)